Programator

Ceva Ai S.R.L. - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu 745 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Sa aibe bune cunostinte de programare, lucrul pe calculator
  • Sa aibe experienta de lucru in domeniul IT, si sa fie familiar cu modalitatea de lucru remote
  • Sa fie perseverent, cu putere de concentrare si interes pentru documentarea si solutionarea problemelor
  • Sa lucreze in echipa si sa fie organizat
  • Sa aibe abilitatea de a cauta, identifica si adapta solutii de tip software gasite pe internet
  • Sa fie creative si sa poata veni cu idei noi
  • (Optional) Sa stie concepte de baza ale domeniului de Inteligenta Artificiala (ML)

Descrierea jobului

Descriere job: Programator, Part-time (4 ore), hibrid

Responsabilitati:
  • Elaboreaza si intretine aplicatii software (si baze de date)
  • Elaboreaza module de cod in limbaje de programare (Python sau Java sau C/C++)
  • Intretinerea si actualizarea acestora
  • Depanarea problemelor (bug-urilor)
  • Respectarea termenelor de executie si a cerintelor de proiectare

Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu de tip startup
  • Colaborarea cu persoane cu experienta (3+ ani) in domeniul inovativ al Inteligentei Artificiale
  • Mod de lucru hibrid (in mare parte de acasa / remote)

Ceva AI S.R.L. este o companie romaneasca nou infiintata ce isi propune sa presteze servicii de dezvoltare software orientate pe solutii ce folosesc Inteligenta Artificiala. Scopul nostru este de a dezvolta solutii pentru cat mai multi clienti, intr-un mediu de lucru prietenos, flexibil si profesional.
Publicat 18 Iul. 2022 Reactualizat 15 Aug. 2022 Expiră 17 Aug. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos