Publicat 19 Apr 2021 | Reactualizat 03 Mai 2021 | Expiră 19 Mai 2021

Programator

1 post

Candidatul ideal

Cautam un PROGRAMATOR full-stack, (atat frontend cat si backend) pentru dezvoltarea de aplicatii web in limbajul C#, utilizand mediul ASP.NET Core.

Cerinte:

Absolvent/a, sau in an terminal, a unei facultati de profil;
Cunostinte solide de ASP.NET Core si .NET Framework, C#, HTML, CSS, JQuery;
Cunostinte solide legate de arhitectura si logica bazelor de date;
Flexibil, comunicativ, motivat si pasionat de IT.

Descrierea jobului

Dezvoltarea solutiilor web si integrarea lor cu programele existente;
Analiza, design, dezvoltare si implementare de functionalitati noi;
Analiza si corectarea erorilor cat si optimizarea continua a codului.

Ce oferim:

Pachet salarial atractiv;
Echipa tanara si dinamica;
Activitati de tip Team-building si evenimente sociale menite sa consolideze echipa.

Descrierea companiei

Furnizor de programe de contabilitate.

Programator  -  SAGA SOFTWARE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles