Publicat 08 Sep 2020 | Expiră 09 Oct 2020

Programator .NET

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Cunostinte avansate de C#
  • Cunostinte avansate de SQL
  • Cunostinte solide de HTML, CSS, JavaScrips, jQuery, Bootstrap

Descrierea jobului

Te vei alatura echipei care dezvolta suitele de aplicatii iStoma si iClinic. Toate proiectele noastre sunt dedicate 100% domeniului medical.
Pana la acomodarea cu tehnologile folosite vei lucra de la sediul nostru, urmand ca ulterior, sa alegi daca doresti sa lucrezi 100% remote.
Vei lucra atat in dezvoltarea aplicatiilor desktop (WinForms) cat si web.

iDava Solutions este o companie cu capital 100% romanesc ce are ca principala activitate comercializarea softului iStoma, soft dedicat managementului clinicilor stomatologice. Aplicatia iStoma a reusit sa inlocuiasca toate softurile de gestiune similare din Romania si este singura aplicatie din Romania folosita in tari din vestul Europei.

Expirat
Programator .NET  -  iDava Solutions

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles