Programator MYSQL, Java Script

Servicii SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Studii finalizate sau in curs, de preferat intr-un domeniu conex informaticii.
Cunoasterea si aplicarea principiilor de programare cu experienta in PHP.
Cunostinte avansate baze de date relationale (MySQL) .
Experienta in dezvoltare software pe platforma Wordpress.

Pot constitui avantaje:
Bune capacitati de intelegere si integrare a API-urilor
Experieta de lucru in Laravel.

Descrierea jobului

Intelegerea cerintelor si solicitarilor venite de la clienti sau echipa
Capacitatea de estimare a timpului de livrare al proiectelor
Programarea avand permanent in focus performanta, scalabilitatea si bunele practici Implementarea solicitarilor scriind cod curat si optim
Actualizarea permanenta cu noile practici si tehnologii
Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.