Publicat 08 Oct 2008 | Reactualizat 06 Nov 2008 | Expiră 08 Nov 2008

PROGRAMATOR JAVA/FLASH

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta anterioara relevanta de minim 2 ani (PROGRAMARE JAVA SAU FLASH)

Constinciozitate si persistenta in atingerea obiectivelor profesionale

Dorinta de crestere profesionala

Descrierea jobului

Realizeaza activitatea specifica de programare FLASH sau JAVA in cadrul companiei clientului nostru

BENEFICII:
- pachet salarial atractiv
- posibilitatea de a lucra intr-o companie moderna, dinamica si aflata in dezvoltare, in cadrul unui colectiv tanar si profesionist

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru la www.ams-hr.ro.
Clientul nostru este una din cele mai dezvoltate companii din tara in domeniul webdesign-ului si marketingului digital, aflata in plina dezvoltare

Expirat
PROGRAMATOR JAVA/FLASH  -  Advanced ManSolutions