Programator fabricatie

A-E ELECTRONICS SA
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  1. Studii superioare,
  2. Cunostinte operare PC (pachet Office) - nivel avansat
  3. Cunoasterea limbii engleze - nivel fluent (scris și vorbit)
  4. Capacitate dezvoltată de analiza si gestionare a sarcinilor
  5. Riguroare in respectarea procedurilor de lucru
  6. Motivatie pentru a invata lucruri noi intr-un mediu dinamic si provocator unde este instruit si spijinit in dezvoltarea profesionala
  7. Bune abilitati de relationare,comunicare si spirit de echipa
* Vor fi contactati pentru interviu doar candidatii selectati

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  1. Intocmirea si actualizarea planului de livrari in functie de cerintele clientilor
  2. Monitorizarea productiei in vederea realizarii planului de livrari
  3. Identificarea/analiza riscurilor privind asamblarea produselor si demararea procesului de eliminare a acestora
  4. Monitorizarea materialelor necesare productiei

Beneficii:
  1. Bonus de performanta, acordat trimestrial
  2. Tichete de masa
  3. Tichete cadou (Paste, Craciun, zi de nastere etc.)
  4. Asigurare medicala si asigurare de viata
  5. Voucher de vacanta
  6. Decontare transport public intraurban

Descrierea companiei

www.aee.ro
Publicat 17 Febr. 2023 Reactualizat 17 Mart. 2023 Expiră 19 Mart. 2023

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.