Programator de sistem informatic, cod COR 251204

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

A studiat programe de calculator, limbaje de programare si instrumente software de toate nivelurile.
Vorbeste limba Rusa si Ukraineana nativ, engleza si romana la nivel de lucru.
Licentiat ca inginer de sisteme informatice.

Descrierea jobului

Sarcini programatorice și analitice in PHP/ JavaScript / interfete web.
Programarea ai automatizarea unor formulare in limba ucrainiana, rusa si engleza:
Gestionarea programatorica a unei platforme de pontaj/facturare in limba ucrainiana, rusa si engleza
Participarae la dezvoltarea de aplicatii IT care sunt dedicate pietei din ucraina, rusia, romania si germania
Urmarirea unui sistem intern de tip task/ticheting
Programarea muncii si activitatiilor.

Beratung Adminserv SRL este parte componenta a unui grup multinational de firme specializate in consultanta si management, cu puncte de lucru in Romania, Germania si China, care ofera suport meseriasilor cu spirit intreprinzator,dornici de a lucra in strainatate, precum si solutii avantajoase din punct de vedere financiar, concepute special pentru a fluidiza procesul de lucru. Portofoliul de lucrari si experienta acumulata de-a lungul anilor faciliteaza un serviciu bine gandit si adaptat necesitatilor partenerilor nostri interni si externi.

Publicat 25 iun. 2021 Expiră 25 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos