PROGRAMATOR CNC MASINI STRUNG

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Experiență in programare CNC pentru presa hidraulica, presa sub presiune pentru mase plastice si masina de spinning min 1an;
- Cunoștinte în desen tehnic ( AutoCAD) si pachet Office;
- Atitudine pozitiva si flexibilitate;
- Gandire analitica;
- Capabilitate de a lucra independent si in echipa;
- Abilități bune de comunicare;

Descrierea jobului

-Pregătirea și utilizarea mașinilor CNC pentru a îndeplini procesele;
-Asigurarea efectuarii operatiunilor de mentenanta si revizii la masinile CNC, conform cartilor tehnice;
-Colaborarea cu colegii din alte departamente pentru realizarea optimă și respectarea termenelor proiectelor;
-Cunoaste si respecta cerintele procedurilor si instructiunilor de lucru aplicabile;
-Verificarea calitatii produselor prelucrate;
-Asigurarea functionarii masinii si pastrarea curateniei la locul de munca.

SC Glorious Lighting SRL, membra a grupului LITING UNIVERSAL, are ca profil principal de activitate productia de corpuri de iluminat.
Publicat 12 nov. 2021 Reactualizat 10 dec. 2021 Expiră 12 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos