Publicat 22 Sep 2020 | Reactualizat 20 Oct 2020 | Expiră 23 Oct 2020

Programator C#, .NET

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca ai experienta sau cunostine in C#, SQL si esti o persoana dinamica, responsabila, pasionata de dezvoltarea de software, cu un real interes pentru calitatea rezultatelor obtinute, suntem dorinici sa te alaturi echipei noastre.

Constituie avantaje:

  • WPF
  • LinqToSql, Entity Framework
  • Microsoft SQL
  • IIS
  • HTML

Descrierea jobului

Ce vei face:

  • realizarea de module noi pentru aplicatiile de tip ERP;
  • proiectarea de baze de date si aplicatii;
  • research pentru tehnologii si platforme noi;
  • research pentru identificarea, selectarea si implementarea de module provenite din exteriorul firmei.

Colegii asteapta de la tine:
  • Sa fii responsabil/a si sa se poata baza pe tine;
  • Sa inveti in permanenta si sa devii mai bun/a;
  • Sa ai o atitudine pozitiva, sa le placa sa colaboreze cu tine;
  • Sa ceri ajutor atunci cand ai nevoie, si sa oferi atunci cand ti se cere;
  • Sa respecti promisiunile si deadline-urile;
  • Sa asculti bine si sa comunici clar.

Ce iti oferim:
  • mediu de lucru tineresc si provocator
  • salariu atractiv
  • cursuri de perfectionare
  • bonusuri pe masura performantelor
  • bonuri de masa

Compania Team First Software, este prezenta pe piata IT din Romania din anul 2006.
Succesul pe care compania l-a avut in piata, se datoreaza relatiilor foarte apropiate cu clientii nostri carora le-am oferit solutii usor configurabile, adaptabile cerintelor si faptului ca am stiut intodeauna, ca solutia creata este cea mai potrivita pentru client.

Solutiile companiei acopera domeniul financiar-contabilitate, gestiune, solutie de tip ERP; salarizare si management de personal, retail.
De asemenea compania dezvolta solutii software customizate.

Expirat
Programator C#, .NET  -  Team First Software & Consulting

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles