Programator baza de date Winarhi

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 3000 - 4000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Studii superioare tehnice
- Experienta in utilizarea de programe de proiectare in constructii sau in lucrul cu bazele de date
- Persoana organizata, atenta la detalii si orientata pe proiecte

Constituie avantaj:
- Experienta in productia de tamplarie PVC sau aluminiu
- Diverse cursuri si abilitati informatice
- Cunostinte de programare Winarhi

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Mentinerea bazei de date Winarhi

Se ofera:
- Posibilitate de specializare in software specializat pentru proiectarea si productia de tamplarie din PVC si Aluminiu
- Conditii moderne de munca
- Mediu de lucru tanar si dinamic

SC MADRUGADA COM SRL este una dintre cele mai importante companii din domeniul tamplariei PVC/termopane si aluminiu de pe teritoriul Romaniei, cu tehnologii moderne si utilaje performante.

Publicat 15 nov. 2021 Reactualizat 13 dec. 2021 Expiră 15 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos