Gratis

Program Ucenicie - Mecanic

EGGER ROMANIA

Candidatul Ideal

  • Diplomă de absolvire 12 clase cu/fără diplomă de bacalaureat
  • Înclinație către domeniul mecanic
  • Abilități de utilizare PC
  • Cunoștințe de bază de limba engleză
  • Dorința de a învăța lucruri noi
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă
  • Loialitate față de companie

Descrierea jobului

Oferim:
  • Un loc de muncă ce se caracterizează prin diveristate și responsabilitate într-o companie multinațională
  • Program de orientare și dezvoltare
  • Calificare în domeniul electric sau mecanic cu diploma atestată CNFPA

Noi creăm mai mult din lemn. Cei peste 11,000 de salariați ai noștri din întreaga lume lucrează cu entuziasm, împărtășesc valorile familiei noastre și spiritul inovator. Creăm astfel produse pentru mobilier și design interior, construcții si pardoseli laminate. Ne dezvoltăm continuu - fabricam produse noi, ne extindem pe piețe emergente și oferim perspective motivante salariaților noștri.

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 12 Mart. 2024 Expiră 11 Apr. 2024