Profesori de chimie / fizică / biologie

Ucha.se EOOD - 20 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Cadru didactic implicat activ în procesul de predare
- Cunoștințe perfecte în domeniul ales;
- Experiență profesională dobândită la catedră (minim 5 ani);
- Profesionalism și responsabilitate față de procesul de muncă
- Dorința de a contribui la dezvoltarea platformei Eduboom.ro
- Inițiativă, flexibilitate și creativitate
- Colegialitate și atitudine pozitivă
- Abilități de bază pentru lucrul cu Google Drive

Descrierea jobului

Ce căutăm?

Cel mai bun site de educație și învățământ din Bulgaria – Ucha.se a demarat dezvoltarea
platformei sale educaționale în limbа română: Eduboom.ro
În acest scop căutăm profesori de chimie / fizică / biologie, care să devină parte din echipa
noastră și să lucreze la elaborarea conținutului educațional al platformei.
Poți lucra de oriunde. Oferim un onorariu atractiv!

Ucha.se este site-ul educațional No1 din Bulgaria, care prezintă într-un limbaj interesant și ușor
de înțeles, ceea ce se predă la școală. La Ucha.se puteți găsi peste 16 000 de lecții și teste video
care acoperă întregul curriculum din clasa 1 până în clasa a -12-a precum și domenii
interesante: limbi străine, antreprenoriat, finanțe și multe altele.
Timp de trei ani consecutivi, Ucha.se câștigă premiul pentru cel mai bun site web educațional din
Bulgaria, cu peste 20 de premii în domeniul educației, IT și antreprenoriat.

La mijlocul lunii Noiembrie, în România s-a lansat eduboom.ro - o platformă educațională cu
lecții video și teste interesante și pe înțelesul tuturor. La acest site lucreaza o întreagă echipă de
aproximativ 80 de oameni, impreună cu un colectiv extraordinar de profesori români. Lecțiile
video sunt făcute conform programei aprobate de MEN. Cu ajutorul lor, elevii își vor însuși rapid
și eficient cele mai importante cunoștințe de la fiecare temă în parte.
Site-ul este complet gratuit până la finalul acestui an școlar, așa că...profitați la maxim!
Publicat 4 oct. 2021 Reactualizat 18 oct. 2021 Expiră 3 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos