Profesor Suplinitor

Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne dorim un profesor care stie sa interactioneze cu aceasta categorie de varsta intr-un mod cald si prietenos. Astfel, candidatul ideal este rabdator si are metode jucause/inteligente in a-si gestiona elevii.

De asemenea, este necesar pentru candidatii la acest job sa aiba o buna cunoastere a gramaticii limbii engleze pentru aceasta categorie de varsta).

Iar nu in ultimul rand, este necesara o consecventa si flexibilitate in acceptarea orelor de suplinire astfel incat acesta sa accepte cel putin 80% din orele propuse.

Descrierea jobului

Ingenious English este un serviciu de predare a limbii engleze pentru copii intre 3 si 12 ani. Majoritatea cursurilor se adreseaza copiilor din ciclul primar. Cautam un profesor pentru a suplini cursurile noastre atunci cand nu poate ajunge un membru al echipei noastre. Aceste cursuri au loc la Gradinite/After-schooluri din zona Piata Muncii si posibil si online.

Criterii de eligibilitate:
- Zilele de marti si vineri ocazional disponibile.
- Experienta de cel putin un an in a lucra cu elevi din ciclul primar (chiar si in meditatii).
- Cunostinte bune a gramaticii de acest nivel.
- Posibilitatea de a semna un contract de colaborare (detinerea unui PFA/SRL)
- Este foarte important pentru acest job ca atunci cand sunteti de acord cu a suplini un curs sa nu contramandati.

Beneficii:
- In general, nevoia de suplinire intervine rar (o data/luna cu exceptia lunilor Iulie - Septembrie).
- Rate pe ora este una peste cea de entry level din piata: 50 RON/Ora si 70 RON/Ora pentru urgente (supliniri anuntate cu 1-2 zile inainte).
- Trainingul (care este si proba) este platit la 30 RON/Ora.

Ingenious Innovation prezinta proiectul Ingenious English: O metoda de predare a limbii engleze prin joc si poveste. www.ingeniousenglish.ro

Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 15 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos