Publicat 15 Oct 2019 | Expiră 28 Oct 2019

Profesor limba engleza

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ai experienta in predarea limbii engleze si doresti sa fii parte din personalul didactic al unei scoli de renume? Vrei sa lucrezi intr-un mediu tanar, dinamic si in care sa te poti dezvolta si implini profesional? Burlington English cauta sa angajeaze profesori de limba engleza in Bucuresti!
Daca punctele de mai jos te caracterizeaza, trimite-ne CV-ul tau in limba engleza si vino sa faci parte din scoala de engleza a visurilor tale!

- Esti absolvent de studii superioare de specialitate;
- Nivelul tau de engleza este C1/C2;
- Ai experienta in predarea in clasa si esti pasionat de meseria ta;
- Ai cunostinte de baza de folosire a calculatorului;
- Atitudinea ta este profesionista, prietenoasa si amabila;
- Esti dispus sa inveti mereu pentru a devni un profesor cat mai bun;
- Esti disponibil pentru a lucra full sau part-time, in special dupa-amiaza si seara;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Sa transformi invatarea limbii engleza intr-o experienta unica si reusita;​
-Sa incurajezi cursantii adulti sa vorbeasca engleza cu incredere prin crearea unor lectii interactive atractive;
-Sa folosesti materialele educationale si instruirea oferite de Burlington English pentru a-ti ajuta cursantii sa-si atinga scopul pentru care s-au inscris la curs si chiar sa-l depaseasca;
- Sa-ti ajuti elevii sa se familiarizeze si sa lucreze cu platforma de invatare BurlingtonEnglish;

Ce iti oferim:
- Un mediu de lucru profesional care te ajuta sa te dezvolti ca profesor si te expune la cele mai avansate material educationale din lume;
- Un loc de munca stabil, in care vei fi respectat si apreciat pentru dedicatia ta;
- Oportunitatea de a munci intr-o echipă tanara, entuziasta si creativa;

Burlington English este o scoala international de limba engleza pentru adulti care se remarca prin excelenta, folosirea celor mai avansate metode de invatare a limbii engleze din lume si atingerea constanta a scopurilor cursantilor sai.

Expirat
Profesor limba engleza  -  Burlington English

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles