Profesor limba engleza - Gradinita IOANID

IOANID - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Hai in echipa Gradinitei #IOANID!

Ne cautam coleg(a), profesor de limba engleza pentru invatamant prescolar.

Profesorul va forma echipa cu alti membri existenti, organizand intregul proces de predare la clasa.
► Ce ne dorim?

• absolventa a Facultatii de Limbi si Literaturi Straine, specializarea engleza;
• buna cunoscatoare a metodelor moderne de predare;
• cel putin 2 ani vechime;
• experienta intr-o gradinita particulara reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

► Responsabilitati:
• organizarea si coordonarea activitatilor instructiv-educative;
• asigurarea mijloacelor de invatamant, a materialului didactic si a auxiliarelor didactice;
• planificarea si organizarea activitatilor extrascolare (serbari, evenimente, intalniri cu parintii);
• monitorizarea si evaluarea performantelor copiilor.

► Beneficii:
• Pachet salarial competitiv;
• Suport in formarea profesionala;
• Bonuri de masa si abonament la Clinica Regina Maria;
• O masa calda/ zi.

Descrierea companiei

►Descrierea companiei:

Sub egida IOANID se regăsesc astăzi o grădiniță, o şcoală gimnazială și un liceu. Ne găsiţi în trei spații arhitecturale unice din centrul Capitalei, în cladiri monument istoric, restaurate cu stricteţe şi eleganţă pentru a reînvia atmosfera unui spaţiu reprezentativ pentru perioada interbelică. Sistemul de predare este bilingv (în limba română și limba engleză) și întrunește cerințele Curriculumului Național.
Publicat 12 apr. 2022 Expiră 12 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos