Profesor invatamant primar/ Profesor pentru invatamantul gimnazial

CONFIDENTIAL - 10 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Vrei să faci parte dintr-o echipă de oameni entuziaști și dornici să aducă plus valoare în învățământul românesc? Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Angajăm:
- profesor pentru învățământul primar;
- profesor pentru învățământul gimnazial: profesor de limba și literatura română, matematică, geografie, biologie, TIC, fizică, limba engleză/ germană și profesor de educație fizică și sport.

Cerințe:
  • absolvent de studii superioare de specialitate;
  • persoană empatică, creativă, pasionată de lucrul cu copiii;
  • abilitatea de a comunica eficient și de a relaționa cu copiii, colegii și părinții;
  • experiența în domeniu reprezintă un avantaj;
  • grade didactice (reprezintă un avantaj).
Responsabilități:
  • Planificarea si proiectarea, monitorizarea și evaluarea progresului elevilor;
  • Organizarea și conducerea colectivului de elevi, precum și a întregului proces didactic;
  • Planificarea activităților extrașcolare;
Oferim:
- pachet salarial atractiv, program flexibil;
- oportunitatea de a vă perfecţiona;
- bonusuri si recompense pentru performante deosebite;
- asigurare medicală;
Publicat 10 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022