Profesor de fizica, business si matematica

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Asociatia Paradisul Copiilor isi mareste echipa cu profesor de business, fizica si matematica
  • Studii absolvite in domeniu (economic, business, administrare de afaceri,matematica si fizica)
  • Foarte bun cunoscator al limbii engleze (nivel C1)
  • Bune abilitati de organizare si gestionare a timpului
  • Deschidere in a lucra cu copiii.
  • Responsabilitate.

Descrierea jobului

- responsabilități specifice postului de profesor;
- toate beneficiile care pot veni facand parte dintr-o echipa de succes.

„Paradis International College își asumă extrem de serios datoria de îngrijire a tuturor elevilor săi și suntem extrem de atenți cu privire la referințe, verificarea istoricului profesional și a cazierului pentru a se asigura că toți elevii noștrii sunt în siguranță ”.

Descrierea companiei

O companie de succes in domeniul educatiei.
Publicat 23 iun. 2021 Reactualizat 21 iul. 2021 Expiră 23 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos