Production Supervisor

LA LORRAINE SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent de studii superioare (studii tehnice constituie avantaj)
  • Bune abilitati de organizare
  • Experienta in instruire constituie avantaj
  • Experienta relevanta in companii de productie minim 2 ani
  • Excelente abilitati de comunicare atat in romana cat si in engleza
  • Atentie la detalii
  • Bune cunostinte de MS Office

Descrierea jobului

Contributia ta la povestea succesului nostru:
Responsabil de onboarding-ul personalului de productie (conform procesului intern)
Se asigura de definirea si implementarea planurilor de instruire atat la angajare cat si in cazul promovarii pe alte pozitii ale personalului din productie.
Asigura support managerului de schimb in situatii de audit, modificari ale componentelor echipelor si inlocuieste managerul de schimb la nevoie.
Mentine updatate fisele de post ale personalului din productie.
Implementeaza si dezvolta continuu programele de dezvoltare ale abilitatilor angajatilor din aria sa de activitate..
Dezvolta si implementeaza programe de instruire, dezvoltare, informationale sau educationale prin prezentari in sala, workshopuri, instruiri la locul de munca, materiale vizuale, etc atat pentru grupuri de angajati cat si pentru instruiri unu la unu.
Analizeaza nivelul de competente ale angajatilor si prin programele de instruire se asigura ca acestia au abilitatile tehnice necesare pentru a sustine principiile noatsre de Product Leadership.
Responsabil de alocarea angajatilor pe echipe in functie de abilitatile acestora. Realoca in caz de absenta a unui angajat alt coleg.
Responsabil de gestionarea bonusurilor lunare conform politicilor companiei; intocmeste si trimite spre aprobare deciziile de bonusare.

Ce oferim:
Pachet salarial atractiv
Un numar de zile de concediu care creste in functie de vechimea in companie
Programe de dezvoltare pentru a sustine performanta
Bonus anual de performanta pentru a recunoaste valoarea aportului tau
Transport asigurat
Tichete de masa
Abonament medical pentru ca sanatatea ta e importanta pentru noi

La Lorraine Bakery Group (LLBG) este o companie 100% belgiană deținută de o familie cu peste 80 de ani de experiență în sectorul morăritului și al panificației. În fiecare zi, peste 4.000 de angajați entuziaști creează și vând produse de panificație de înaltă calitate în întreaga lume către consumatori, comercianți cu amănuntul și sectorul serviciilor alimentare din peste 25 de țări. Oamenii noștri sunt inima și sufletul companiei noastre. Împreună, suntem LLBG. Condus de pasiunea comună pentru produsele noastre și dedicat valorilor noastre. Tot ceea ce coacem și vindem este un produs al muncii noastre în echipă. Și clienții noștri gustă diferența, în fiecare zi.
Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 14 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos