Gratis

Product owner

Azitrend Distribution

Candidatul Ideal

Abilități puternice de comunicare și prezentare.
Capacitate de a lucra eficient cu echipele transfuncționale.
Abilitatea de a lua decizii bazate pe date și de a prioritiza eficient.
Experiență în lucrul cu părți interesate la diferite niveluri.
Cunoașterea limbajului tehnic suficient pentru a comunica eficient cu echipele de dezvoltare si echipele tehnice.
Orientare către soluții și rezultate.
Abilitatea de a negocia și de a influența.
Capacitate de adaptare la schimbări.
Puternice abilități de lider și de lucru în echipă.
Atitudine proactivă și capacitate de auto-motivare.
Cunoștințe solide ale metodelor agile și scrum.

Descrierea jobului

Product Owner-ul este responsabil de maximizarea valorii produsului.
Activitati: analiza pietei, definirea produsului, prioritizarea nevoilor, dezvoltarea continua a produsului, asigurarea clarității cerințelor pentru echipa de dezvoltare, evaluarea satisfactiei clientilor, coordonarea activitatilor de marketing, training intern, training extern, dezvoltarea de parteneriate tehnice pentru cresterea complexitatii produsului.

Azitrend Distribution este una dintre cele mai inovatoarea companii in domeniul securitatii fizice. Utilizand inteligenta artificiala dezvoltam proiecte de referinta pe piata locata in domenii precum: paza si protectia, retail, logistica, smart city, banking, etc.
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024