Product Manager Curenti Slabi

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii superioare cu profil electric;
  • Cunoştinţe temeinice de proiectare în AutoCAD (cerinţã obligatorie);
  • Atestat ARTS pentru proiectare;
  • Autorizaţii ANRE (constituie avantaj);
  • Cunoaşterea sistemelor de securitate şi siguranţã oferite de marii producatori din industrie;
  • Sã fie în permanenţã la curent cu toate noutãţile, normativele şi standardele din domeniu;
  • Meticulozitate, atenţie la detaliu, spirit analitic, acurateţe şi lucru eficient în echipã;
  • Limba englezã nivel mediu;
  • Atitudine pozitivã, orientatã spre obiective;
  • Persoanã cu dorinţã permanentaã de dezvoltare şi cunoaştere, ce respectã standarde de integritate, eticã şi profesionalism;
  • Dorinţã de a încheia o colaborare pe termen lung.

Descrierea jobului

  • Analizarea, propunerea şi elaborarea proiectelor conform specificaţiilor din caietele de sarcini pentru asigurarea respectãrii cerinţelor;
  • Vizitarea amplasamentelor pentru elaborarea antemãsurãtorilor;
  • Efecturea şi proiectarea sistemelor de curenţi slabi: sisteme de securitate (supraveghere video, antiefracţie, control acces), detecţie, semnalizare şi alarmare incendiu, reţele de voce/date, tubulaturã;
  • Actualizarea documentaţiei tehnice pe parcursul implementarii unui proiect;
  • Centralizarea documentaţiei necesare avizãrii/verificãrii proiectelor;
  • Colaborarea cu departamentul de ofertare şi cu echipele de tehnicieni din cadrul proiectului;
  • Urmãrirea calitatãţii serviciilor prestate şi respectarea termenelor prevãzute prin contracte;
  • Implementarea în proiect a eventualelor modificãri apãrute în faza de instalare;
  • Disponibilitate la deplasãri în cadrul şantierelor din Bucureşti cât şi pentru cele din ţarã.

UTI Construction & Facility Management este o companie specializată în soluții de construcții și servicii profesionale de facility management. Furnizăm servicii administrative și tehnice complete pentru orice tip de construcție (spații comerciale, rezidențiale, bancare, publice, industriale, logistice, clădiri de birouri).

Avem o vastă experiență în domeniul construcțiilor și instalațiilor, oferind servicii specializate pentru fiecare ramură a ingineriei din acest sector, pentru realizarea unor obiective de infrastructura civilă sau critică cu aplicații în domenii precum:Transporturi (aeroporturi, porturi, metrou) Industrie (stații de epurare, facilități de producție, spații logistice, utilități publice) Infrastructură publică (spitale, arene sportive, stadioane, săli polivalente, clădiri administrative, obiective de patrimoniu, iluminat public inteligent) Spații comerciale și de afaceri (mall-uri, clădiri de birouri, etc)
Publicat 6 oct. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos