de ani Fără Frică...

Publicat 07 Mai 2019 | Reactualizat 04 Iun 2019 | Expiră 07 Iun 2019

Primitor - Distribuitor/ Picker - 2000 lei net

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Colorful HR recruteaza 4 Primitori - Distribuitori/Pickeri pentru unul din partenerii sai, o renumita companie japoneza producatoare de unelte electrice:

  • Studii gimnaziale/ liceale;
  • Realizarea de calcule matematice simple;
  • Persoana sociabila, organizata, atenta la detalii, orientata spre nevoile clientilor, proactiva.

Descrierea jobului

  • Efectuarea operatiunilor curente desfasurate in depozitul firmei;
  • Primirea si verificarea produselor;
  • Inregistrarea comenzilor;
  • Pregatirea produselor pentru livrare;
  • Sortarea si inventarierea marfurilor din depozit.

Beneficii:
  • Salariu - 2000 lei net;
  • Transport oferit de firma;
  • Contract pe perioada nedeterminata.

Colorful HR Leasing, membra a grupului ROMANIAN SOFTWARE, este o companie românească ce oferă servicii de recrutare și leasing de personal. Totodată, Colorful HR Leasing se ocupă de salarizarea și administrarea personalului, oferind consultanță legislativă și întocmirea de rapoarte rapoarte variate privind activitatea de HR.

Expirat
Primitor - Distribuitor/ Picker - 2000 lei net  -  SC ROMANIAN SOFTWARE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles