Publicat 12 Mai 2010 | Reactualizat 09 Iun 2010 | Expiră 13 Iun 2010

Primitor Distribuitor Marfa autorizat ISCIR- perioada determinata 3 luni

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte
- Autorizatie ISCIR - cerinta obligatorie
- Minim studii medii
- Experienta similara in domeniu minim 1 an, de preferinta intr-o companie multinationala
- Cunostinte de operare PC

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Asigura receptia marfii pentru magazine
- Asigura concordanta dintre marfa comandata si cea livrata
- Asigura executarea retururilor de marfa catre furnizori
- Proceseaza comenzile clientilor si se asigura de livrarea acestora conform conditiilor si orarului stabilit

Oferta:
- Pachet salarial motivant
- Posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe tinere si profesioniste
- Oportunitatea de a activa in cadrul unuia dintre liderii europeni din industria DIY

OBI este una dintre mărcile de seamă europene DIY. În prezent compania operează cu mai mult de 500 de magazine, dintre care mai mult de 300 in Germania şi mai mult de 170 în 10 ţări din Europa Centrală şi de Est. Magazinele OBI generează un total de vânzări în valoare de peste 5 miliarde de Euro, având mai mult de 38,000 de angajaţi.

Magazinele noastre oferă o gamă variată de produse, care, în total, include 40-60,000 de articole per magazin. Gama de produse se referă la materiale de grădinărit, elemente şi materiale de construcţii, unelte, materiale de uz sanitar şi decoraţiuni interioare. Atraşi de variata gamă de produse clienţii vor găsi tot ceea ce este necesar pentru îmbunătăţirea căminelor

Expirat
Primitor Distribuitor Marfa autorizat ISCIR- perioada determinata 3 luni  -  OBI ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles