Primitor distribuitor - BAIA MARE

Aquila Group - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte
- studii medii;
- fara cazier judiciar;
- aptitudini: corectitudine, fidelitate, lucru in echipa.

Se ofera:
- salariu motivant, tichete de masa, bonus de productivitate;

Descrierea jobului

- efectueaza check in/ check-out depozit, incarcari/ descarcari marfa si ambalaj, inventare periodice;
- sigileaza corespunzator camioanele la terminarea incarcarii si scrie seria sigiliului pe documentele de transport;
- realizeaza verificari fizice ale camioanelor, titurile care intra si ies din depozit;
- asigura ca toate documentele aferente intrarilor si iesirilor din depozit sunt semnate cu numele in clar a persoanelor care predau sau preiau produse si ambalaje din depozit;
- numara toate produsele si ambalajele care intra sau ies din depozit;
- verifica corespondenta numaratorilor cu documentele insotitoare;
-verifica comenzile pregatite in depozit pentru livrare atat cantitativ cat si calitativ;
- verifica statusul produsului (data expirarii);
- inscrie data de productie a marfii in dreptul fiecarui produs pe Avizul de Insotire a Marfii.
Publicat 6 oct. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos