Publicat 28 Feb 2006 | Reactualizat 09 Mar 2006 | Expiră 31 Mar 2006

Preselectie 20 de cursuri gratuite de coafura, frizerie, cosmetica, manichiura-pedichiura

1 post | 0 aplicanți
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vogue School of Styles organizeaza PRESELECTIE PENTRU 20 CURSURI GRATUITE in urmatoarele domenii: coafura, frizerie, cosmetica, manichiura-pedichiura .

Nu sunt necesare cunostiinte de specialitate in domeniu.
Este o oportunitate pentru tineri( baieti si fete), care vor sa-si construiasca o cariera cu stil!

Pentru informatii suplimentare sunati la tel: 021-33.22.907

OBLIGATORIU: Inscrierile se fac PERSONAL la sediul companiei din Str. Stoian Militaru, nr. 25, sect 4.

Descrierea jobului

Preselectia va cuprinde 3 probe eliminatorii, in urma carora se vor stabilii castigatorii locurilor gratuite: 5 - coafor stilist: 5 - cosmetica; 5 - manichiura-pedichiura; 5 - frizerie.

Cursurile cuprind:

-Ore de teorie si de practica, atat la academia Vogue cat si in cadrul saloanelor
-Curs tiparit
-Curs tehnic de limba engleza
-Curs de psihologie
-Instructori profesionisti cu o bogata experienta
-Baza materiala la nivel european
-Consultanta, promovare, consiliere in timpul si dupa cursul de pregatire
-Fiecare cursant are posibilitatea sa faca practica pe minim 100 de modele
-Diploma care se acorda la sfarsitul cursului este avizata de Ministerul
Muncii
-Diplomele sunt individuale,unice si netransmisibile

Taxele:

500 Euro - Coafor, cosmetica;
250 Euro - manichiura-pedichiura si frizerie.
In cazul castigatorilor, NU SE PLATESC.

Vogue Beauty Center este pozitionat in topul centrelor de infrumusetare , pozitie pe care a castigat-o in cei 8 ani de experienta in domeniu. Compania detine doua saloane si o academie - Vogue School of Styles, unde se pregatesc viitoarele talente. Echipa Vogue are in componenta aproximativ 70 de persoane, cu experienta dobandita prin training national si international.

Expirat
Preselectie 20 de cursuri gratuite de coafura, frizerie, cosmetica, manichiura-pedichiura  -  Vogue Beauty Center