Publicat 13 Mai 2019 | Reactualizat 12 Iun 2019 | Expiră 13 Iun 2019

Practici un sport? Aplica pentru Sef Departament!

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Minim 6 luni experienta in coordonarea unei echipe;
  • Spirit antreprenorial;
  • Pasionat & practicant al unui sport;
  • Responsabil/ Organizat/ Creativ.

Descrierea jobului

  • Coordonarea si monitorizarea activitatii echipei;
  • Relationarea cu clientii;
  • Gasirea strategiilor pentru cresterea vanzarilor;
  • Dezvoltarea sportului in mod sustenabil, pe termen mediu si lung;
  • Recrutarea personalului din subordine.

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Expirat
Practici un sport? Aplica pentru Sef Departament!  -  Manpower