Pozitii vacante in Germania

EGGER ROMANIA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Pentru locațiile noastre din Germania, EGGER angajează:
  • Stivuitorist
  • Operator mașini
  • Șofer excavator
  • Lucrător depozit
  • Operator ferăstrău
  • Ambalator
  • Sortator
  • Mecanic
  • Electrician

Descrierea jobului

Oferim:
  • Salariu atractiv
  • Asigurare medicală
  • Suport în găsirea unei locuințe
  • Loc de muncă sigur
  • Cursuri de limba germană
  • Oportunități de dezvoltare

Locațiile noastre din Germania:

1. Brilon 2. Wismar 3. Gifhorn 4. Marienmünster 5. Bevern 6. Bünde

Dacă aveți cunoștințe de limba germană sau engleză și sunteți interesat de un loc de muncă în cadrul uneia dintre fabricile noastre din Germania, vă rugăm să trimiteți aplicația dvs.

Noi creăm mai mult din lemn. Cei peste 10.000 de salariați ai noștri din 10 țări lucrează cu entuziasm, împărtășesc valorile familiei noastre și spiritul inovator. Creăm astfel produse pentru mobilier și design interior, construcții si pardoseli laminate. Ne dezvoltăm continuu - fabricam produse noi, ne extindem pe piețe emergente și oferim perspective motivante salariaților noștri.

Publicat 19 mai 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos