Publicat 04 Apr 2017 | Reactualizat 25 Apr 2017 | Expiră 05 Mai 2017

Poziție Inspector SSM și SU

1 post

Candidatul ideal

Persoana care știe să lucreze în echipă, dedicată, cu atitudine pozitivă și sociabilă.
Să aibă toate aptitudinile, competențele și abilitările pentru poziția anunțată și prevăzută de lege.
Utilizator de calculatoare cel puțin nivel mediu.
Conducător auto cat.B.

Descrierea jobului

Candidatul ales va prelua un portofoliu de contracte încheiate de angajator cu societăți cliente în domeniul SSM și SU. Va executa obligațiile contractuale pentru client în numele anagajatorului cu răspunderea directă și personală de calitatea și conținutul serviciului oferit.
Candidatul va raporta la Conducătorul Serviciului de SSM și administratorilor societății angajatoare.
Retribuirea în funcție de portofoliul alocat
Bonuri de masă.
Mașină proprie avantaj și folosirea în interes de seviciu retribuit.

Descrierea companiei

Serviciu extern SSM și SU cu vechime și cunoscută în piață

Poziție Inspector SSM și SU  -  Fortuna Property Management SRL