Publicat 07 Aug 2019 | Reactualizat 21 Aug 2019 | Expiră 06 Sep 2019

Posturi pentru persoane cu dizabilitati

5 posturi

Candidatul ideal

Recrutam persoane cu dizabilitati in vederea integrarii in cadrul firmelor din grupul BGS, pentru diferite posturi existente. Candidatii trebuie sa dea dovada de:

  • seriozitate;
  • responsabilitate;
  • atitudine deschisa, optimism;
  • abilitati de comunicare;
  • dorinta de a se integra intr-un colectiv de munca.

Descrierea jobului

Posturi disponibile:

  1. SSM : Atributii specifice domeniului SSM; Completare fise angajati, Verificarea insusirii si aplicarii de catre toti lucratorii a masurilor prevazute in planul de prevenire si protectie, a instructiunilor proprii, precum si a atributiilor si responsabilitatilor ce le revin in domeniul SSM stabilite prin fisa postului.
  2. Facturare: Recuperare creanțe; Suport pentru împlicuire, sortare documente;Transmiterea notificărilor către beneficiar; Contactare telefonică a beneficiarilor; Sortarea mailurilor primite pe adresa facturarii si repartizarea lor către responsabilul de cont ; Verificarea încasărilor pentru facturile emise pentru staționări, etc.
  3. Financiar - Contabilitate: Sortare documente, Aranjat facturi la dosare, Adrese către executori în cazul dosarelor pentru popriri, Inștiințarea angajaților despre popriri, Activități suport pentru colegele din departament.
  4. Juridic : Suport pentru departamentele din cadrul grupului BGS.
  5. Resurse Umane: Asigura suport colegelor din departament; Sorteaza acte si le adauga in dosare; Tine diverse evidente ale actelor care intra / ies din departament etc.
  6. Administrativ : Asigura suport administrativ pentru departamentele in care este implicat; Verifica documente, Intocmeste diverse rapoarte; Tine o evidenta a documentelor din cadrul departamentului etc.

Beneficii:
  • Program de lucru: 4 ore pana la 8 ore pe zi in functie de posibilitatea persoanei cu dizabilitate (in conformitate cu ceea ce scrie in Certificatul de handicap).
  • Durata contractului: Perioada nederminata.
  • Lucrul intr-o companie de renume in domeniul activitatior de paza si protectie.
  • Oportunitatea de a lucra, invata si dezvolta intr-un mediu profesionist.
  • Acces la training periodic.
  • Masaj la birou.

Grup de companii si organizatii non-profit, recunoscut la nivel national ca reper in urmatoarele domenii:
- servicii de securitate a bunurilor si protectie a persoanelor;
- servicii medicale de urgenta, transport medicalizat si nemediaclizat, medicina muncii si de familie;
- activitati de motorsport ( motociclism si auto off-road )
- activitati umanitare de:
• limitare si inlaturare a efectelor accidentelor, dezastrelor si calamitatilor naturale;
• sprijinire a oricaror persoane aflate în nevoie.

Posturi pentru persoane cu dizabilitati  -  BGS GRUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles