Publicat 10 Aug 2018 | Expiră 09 Sep 2018

Portal Configuration Specialist

2 posturi

Candidatul ideal

- cunostințe de tehnologii web, în special Javascript și HTML;
- cunostințe avansate de utilizare Excel;
- cunostințe de utilizare Adobe PDF;
- atenție la detalii;
- capacitate de analiză;
- orientare către rezultate și respectarea termenelor;
- abilități excelente de comunicare;
- limba engleză avansat;
Constituie avantaj:
- familiarizarea cu domeniul financiar.

Descrierea jobului

- maparea și completarea documentelor din baza de date;
- introducerea și validarea datelor în sistem;
- analiza și prelucrarea datelor (operații de calcul, interogare, sortare, filtrare a datelor);
- design si configurare a aplicațiilor software conform cerințelor clientului.

Compania asigura asistare in crearea si derularea unui plan de cariera, inclusiv cursuri de programare Java.

Compania noastra activeaza pe piata romaneasca de peste 20 ani si dezvolta proiecte nationale si internationale in domeniul tehnologiei informatiei, oferind solutii de calitate pentru industria vanzarii cu amanuntul.

Portal Configuration Specialist  -  PSS-Prosoft Solutions