Gratis

POOL BOY la Ana Hotels Sport Poiana Brasov

Ana Hotels Sport Poiana Brașov

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei persoane pasionate de industria ospitalității și cu abilități de comunicare pentru a se alătura echipei noastre la Ana Hotels Sport Poiana Brașov în calitate de Responsabil Piscină.

Profil
  • Ești o persoană comunicativă și poți interacționa eficient cu clienții noștri.
  • Ești atent la detalii și pui accent pe menținerea curățeniei și ordinii în spațiile de lucru.

Descrierea jobului

În calitate de Responsabil Piscină, vei fi responsabil pentru:
  • Asigurarea curățeniei în spațiile conexe SPA, contribuind astfel la crearea unui mediu plăcut și igienic pentru clienți.
  • Menținerea curățeniei și ordinii în spațiile de lucru, incluzând piscina, jacuzzi, saună, fitness, terasă și garderobă - cu o atenţie sporită în ceea ce priveşte prezența apei în orice alte locuri decât cele prevăzute expres pentru acest lucru.
  • Supravegherea activității din bazinul cu apă, asigurând siguranța și confortul clienților.
  • Deservirea minibarului din zona piscinei, unde se vând doar produse ambalate.
  • Furnizarea de explicații cuprinzătoare și cordiale clienților cu privire la programele disponibile în Centrul SPA, dacă sunt solicitate.
Oferim:
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic într-o locație deosebită.
  • Tichete de masă sau masă de prânz în cadrul hotelului.
  • Decontarea transportului în comun.
  • Posibilitatea cazării pentru angajații din afara Brașovului
  • Bonusuri

Ana Hotels Poiana Brașov este un complex de lux alcătuit din 3 hoteluri (Sport 4* | Bradul 4* | Poiana 3*), situat la baza Masivului Postăvarul, în Poiana Brașov. Complexul include peste 170 de camere de 4*, un centru SPA de peste 2000mp (Ana Spa - cu piscină, jacuzzi interior și exterior, saune, sală de fitness, masaj), un restaurant cu specific tradițional și internațional (restaurant Altitude), Kids Club și, în timpul sezonului de iarnă, școală de schi (Ana Ski & Snowboard School) și un centru de închiriere echipamente.

Complexul ANA Hotels Poiana Brașov face parte din cel mai mare grup hotelier privat românesc, ANA Hotels. Compania deține și operează, de asemenea, hotelurile InterContinental Athénée Palace Bucharest, Crowne Plaza Bucharest cu ANA Spa, Ana Hotels Europa Eforie Nord care include centrul SPA - ANA Health Spa, precum și operatorul instalațiilor de schi din Poiana Brașov – ANA Teleferic, care a adăugat recent în portofoliul său Restaurantul Panoramic de pe Vf. Tâmpa din orașul Brașov.

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024