Publicat 16 Iul 2020 | Reactualizat 13 Aug 2020 | Expiră 16 Aug 2020

Planner / Coordonator transport

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Orientare spre rezolvarea problemelor
- Aptitudini de comunicare, planificare si negociere
- Un bun spirit de planificare si organizare al activitatilor, orientare catre solutii
- Abilitati si competente de comunicare directa, scrisa si in mediul online; bune cunostinte de utilizare a calculatorului
- Cunoasterea pietei de transport interne si international prezinta un avantaj, la fel si experienta intr-o functie similara

Descrierea jobului

- Preia si urmareste executarea comenzilor de transport intern si international
- Urmareste transporturile efectuate si se asigura ca s-a respectat termenul agreat
- Asigura fluxul informational de la si catre soferi
- Intocmeste diverse rapoarte cu privire la situatia comenzilor

Infiintata in 2009, DEVEGA este o companie privata de marime medie, care are ca obiect de activitate Distributia/Speditia/Transportul/Logistica marfurilor generale atat in regim intern cat si international.

Expirat
Planner / Coordonator transport  -  DEVEGA S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles