Publicat 23 Iul 2021 | Reactualizat 20 Aug 2021 | Expiră 23 Aug 2021

Planificator financiar

700 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Planificatorul ideal este o persoana:
- ambitioasa si mereu cauta sa iasa din zona de confort
- deschisa cu oamenii si detine abilitati bune de comunicare
- curioasa de domeniul financiar si la zi cu noile tendinte aparute
- asculta activ
- vrea sa isi dezvolte abilitatile de leadership

Descrierea jobului

Responsabilitatile planificatorului financiar sunt:
- cercetarea constanta a pietei
- analizarea nevoilor clientilor, realizarea de concepte optime
- oferirea suportului constant clientilor
- intocmirea documentelor necesare pentru clienti
- prospectarea constanta a pietei

Beneficiile pe care le poate avea un planificator financiar sunt:
- are programul flexibil, nimeni nu ii va impune in ce interval de timp isi va gestiona activitatea
- beneficiaza de o serie de seminarii si training-uri prin care se poate dezvolta constant
- poate lucra de oriunde
- salariul este pe baza de comision, in functie de implicarea alocata catre aceasta activitate
- are constant sesiuni de coaching prin care poate invata si discuta mai multe din zona financiara, comunicarii cat mai eficiente, vanzari sau resurselor umane

Misiunea Dropsky Consult S.R.L este de a ajuta cati mai multi oameni sa se educe financiar, astfel incat la final de zi sa nu mai existe frica zilei de maine din cauza lipsei banilor. Adoptarea unor obiceiuri mici si sanatoase vor aduce beneficii mari pe viitor.
Romania se afla pe ultimul loc din Europa din punct de vedere al educatiei financiare. Viziunea este de a raspandi educatia financiara in Romania si de a ajuta oamenii sa invete sa isi gestioneze mai bine bugetul, ducand astfel la o crestere a nivelului de trai.

Expirat
Planificator financiar  -  Dropsky Consult S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles