Publicat 06 Feb 2017 | Reactualizat 21 Feb 2017 | Expiră 09 Mar 2017

PIZZA HUT ANGAJEAZA LUCRATORI BUCATARIE SI LUCRATORI COMERCIALI PENTRU ORASELE : BUCURESTI, TIMISOARA SI CLUJ NAPOCA !

20 posturi

Candidatul ideal

Recrutam personal cu atitudine pozitiva, 18 ani impliniti, dornic de afirmare, seriozitate si capacitatea de a lucra in echipa, intr-un mediu de lucru placut.
Dorim angajați care să agreeze interacțiunea cu clienții, să fie creativi și flexibili, să lucreze cu pasiune și dăruire. Ne dorim angajați cu fler și spirit de observație, buni comunicatori, dedicați profesiei.

Descrierea jobului

Training specializat pentru fiecare post de lucru, pachet salarial motivant, tichete de masa, program flexibil de lucru adaptat nevoilor dvs. si oportunitatea de a lucra într-o atmosferă profesionista.
Puteti face o frumoasa carieră într-o companie multinaţională.
Beneficiati de contract de munca pe perioada nedeterminata si veti lucra intr-o echipa tanara si entuziasta.

Lanţ internaţional de restaurante cu peste 44.000 de locaţii deschise în mai mult de 100 de ţări.
Cu o experienta de peste 50 de ani, Pizza Hut pune accent pe dezvoltarea profesionala a angajatilor sai.
Este o companie multinationala cu o puternica ascendenta pe plan intern si international care ofera angajatilor sai
posibilitatea unei cariere.

PIZZA HUT ANGAJEAZA LUCRATORI BUCATARIE SI LUCRATORI COMERCIALI PENTRU ORASELE : BUCURESTI, TIMISOARA SI CLUJ NAPOCA !  -  PIZZA HUT

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă