Picker - Punct de lucru Afumati

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- sa aiba insusiri de personalitate: seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare etc.);
- sa nu aiba antecedente penale;
- sa fie apt din punct de vedere medical;

Descrierea jobului

- sa incarce si sa descarce marfurile;
- sa asigure integritatea si securitatea marfurilor;
- sa respecte programul de lucru stabilit prin contractul de munca;
- primirea, pastrarea, incarcarea bunurilor sa se realizeze numai cu acordul sau avizul al sefilor ierarhici;
- asigura paza materiala si juridica a marfurilor pe care le manipuleaza;
- satisface in timp util comenzile;
- ia toate masurile necesare de paza si protectie contra distrugerilor sau deteriorarilor sub orice forma a marfurilor.

Marathon Distribution Group activeaza pe piata distributiei de produse alimentare din 1991. Distribuim prin cele 16 puncte de lucru proprii si distribuitorii locali produse profesionale pentru patiserii, gelaterii, cofetarii si brutarii, masline si ulei de masline, pasta de tomate si derivate din rosii, compot, gem, sosuri si dressing-uri, conserve din legume si fructe, legume si fructe congelate, peste congelat. Suntem distribuitori ai marcii Olympia. Colaboram cu toate retelele IKA prezente in Romania. Pentru mai multe informatii despre Marathon Distribution Group, va rugam vizitati site-ul companiei - www.marathon.com.ro

Publicat 9 oct. 2021 Expiră 8 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos