Picker/Lucrator depozit L-V Part time 16-20

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 2300 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Esti o persoană muncitoare și cu inițiativă?
Îți dorești un program în care zilele de sâmbătă și duminică să fie libere și fără ore suplimentare?
Stai suficient de aproape de zona Militari Residence/Metro Militari astfel încât locația sediului nostru să fie un avantaj pentru tine? Se poate ajunge cu metroul până la stația Preciziei și apoi încă 12-15 minute pe jos.
Îți dorești să lucrezi într-un depozit, dar preferi să lucrezi cu produse ușoare, cu o greutate medie de câteva sute de grame până la un maxim de 1,5-2 kg?
Vrei un job cu timp parțial de 4 ore/zi în intervalul orar 16:00-20:00?

Dacă ești atent/ă la detalii și ești o persoană responsabilă și te-ai regăsit în cele de mai sus - Te așteptăm în echipa noastră! Nu cerem experiență - Te învățăm noi!

Descrierea jobului

  • Vei lucra într-un depozit cu produse farmaceutice, cu condiții de igienă stricte și cu temperatură controlată între 15-25 grade C atât vara cât și iarna;
  • Vei face picking-ul și împachetarea produselor;
  • Ne respectăm clienții și manevrăm produsele și recipientele cu grijă să nu spargă sau să se deterioreze;
  • Vei ajuta la recepția produselor de la furnizori;
  • Vei ajuta la inventare periodice;
  • Vei ajuta la îmbunătățirea proceselor din depozit

Beneficii:
- salariu lunar net de 1000 lei pentru un program part-time + tichete de masă în valoare de aproximativ 300 de lei pe lună
- NU se lucrează în ture de noapte, în weekend-uri sau în zilele de sărbători legale
- asigurare medicală
- colegi tineri și prietenoși
- un job într-o industrie în dezvoltare, siguranța locului de muncă în condițiile pandemiei actuale
- oportunități de dezvoltare
- reducere pentru angajați la produsele din ofertă (medicamente, suplimente alimentare, cosmetice, etc.)
- apartenența la un grup multi-național de farmacii - grupul Pilulka - care se extinde în România

Dacă ești interesat/ă de acest jos și vrei să miști mai repede procesul de recrutare, mă poti suna la numărul de telefon 0723315651 pentru a-ți da detaliile pe care vrei să le afli :)

Grupul Pilulka își desfășoară activitatea pe piețele din Cehia, Slovacia și România.

În România, Pilulka este prezentă printr-o farmacie online cu peste 40.000 de produse ce acopera o gamă variată de domenii: medicamente, suplimente, alimente si bauturi, produse bio, produse din gama mama și copilul, cosmetice, etc.

Misiunea Pilulka este de a oferi clienților o cale ușoară și modernă, care simplifică îngrijirea preventivă a sănătății și cumpărarea de branduri și produse pentru un stil de viață sănătos.

Iar în spatele a ceea ce facem și reprezentăm pentru client, Pilulka România este o echipă de tineri ambițioși, o ”familie” ce folosește tehnologia și sistemele IT precum și know-how-ul de la nivelul grupului, pentru a dezvolta competențele profesionale și business-ul.

Pilulka a câștigat locul 1 în regiunea CEE în categoria Rising Star (startup) în 2018 și locul 5 în Topul Deloitte Fast 50 din Europa Centrală și de Est, ediția 2018 și Premiul 1 ca cel mai inovativ și original magazin online la Premiile APEK E-commerce în 2017.
Publicat 12 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos