Picker/Lucrator comercial - depozit incaltaminte

Modlet 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Rapid (a) in a face picking produselor din depozit;
  • Persoana muncitoare, responsabila, atent la detalii
  • Disponibilitate de angajare cat mai rapida

Program:
  • Luni - Vineri > 08:00 - 16:30

Adresa pc.de lucru: Str. Cetatianu Ioan Nr.15, Hala 5 (in spate la Metro)
Google Maps: https://bit.ly/LocatieSediuModlet
Salariu: 1800 - 2200 lei (in functie de performanta)

Descrierea jobului

  • Picking (preluare produse de pe raft)
  • Descarcare marfa
  • Etichetare produse

Modlet este un magazin ce comercializeaza incaltaminte atat online cat si offline.
Publicat 20 Sept. 2022 Reactualizat 20 Oct. 2022 Expiră 20 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.