Gratis

PICKER DEPOZIT

Almira Trade Srl
5 poziții

Candidatul Ideal

SC ALMIRA TRADE SRL iși mărește echipa! Recrutăm PICKER DEPOZIT care să activeze în depozitele noastre din TIMIȘOARA și GIARMATA.

CERINȚE:

- experiență diversă de lucru în depozit (ambalare, manipulare, coletarie, aranjare marfă la raft) ;
- experiență de lucru în domeniul alimentar;
- disponibilitate pentru efort fizic moderat;
- capacitate de planificare, organizare;
- atitudine proactivă în relațiile de muncă, orientată spre calitate și detalii;
- spirit de echipă
- studii medii

Descrierea jobului

SARCINI:

- Pregatește și ambalează marfa în conformitate cu comanda de livrare, apoi anunță finalizarea acesteia, conform procedurii stabilite;
- Participă la inventarierea tuturor produselor, conform planului de inventariere pentru a asigura acuratețea stocului;
- Răspunde, impreună cu ceilalți membri din echipă, de integritatea valorilor, bunurilor și stocurilor din depozit astfel incât să asigure acuratețea operațiunilor în depozit ;
- Participă la curățenia, manipularea și aranjarea mărfii în interiorul depozitului, respectând regulile de stocare a produselor cu scopul de a optimiza spațiul de depozitare.

BENEFICII PENTRU PICKER DEPOZIT
- Oferta salarială 3000 lei NET( în mână)+ Tichete de masă de 40 lei/zi( 21 zile, 840 lei);
- Prime și bonusuri în funcție de performanțe;
- Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată, cu perioada de probă de 3 luni;
-Tichete cadou de Crăciun și Paște;
- Control medical periodic (MEDICIS);
- Posibilitatea de a lucra și a te dezvolta în cadrul unei companii de succes, cu posibilități de promovare și dezvoltare profesională continuă;
- Suportul intregii echipe.

SC ALMIRA TRADE SRL este o companie cu capital integral românesc, specializată de 23 ani în comerțul cu ridicata al produselor alimentare și cu o cifră de afaceri anuală de 30 milioane euro.

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 19 Mart. 2024 Expiră 18 Apr. 2024