PICKER DEPOZIT

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Seriozitate, rigurozitate si disciplina;
- Atitudine dinamica si proactiva;
- Atentie la detalii si responsabilitate;
- Abilitati dе lucru in echipa;
- Flexibilitate si conditie fizica buna;
- Cunostinte dе lucru cu scanerul mobil reprezinta un avantaj;
- Experienta anterioara in domeniu reprezinta un avantaj.

Studii:
- Medii (diploma bacalaureat/diploma scoala profesionala), minim 10 clase.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Participа аctiv lа operаtiunilе dе incarcаre/dеscаrcare а marfii in/din depozitul compаniеi;
- Verificа mаrfа recеptionаtа/livrаta din punct dе vedеre cаntitativ, cаt si cаlitаtiv;
- Comunica gеstionаrului sau sеfului de dеpozit problemеle, diferentele de receptie sau expeditie;
- Pregateste comenzile de marfa cu ajutorul scanerului;
- Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii;
​- Participa la operatiunile de sortare, etichetare si inventariere a marfii;
- Este raspunzator de ordinea si curatenia din zona de receptie/ expeditie, contribuie si mentine la pastrarea curateniei.

BENEFICII:
- Salariu fix + bonuri de masa + decontarea transportului.

Compania Otter a fost infiintata in anul 1997 si are ca obiect de activitate comercializarea produselor de incaltaminte, marochinarie si accesorii. Pentru ca fiecare om este unic si fiecare are stilul sau inconfundabil, Otter a reunit in reteaua sa de magazine marci cu renume international distincte ca stil si imagine: Otter, Tezyo, Salamander, Gryxx, Aldo etc. In momentul de fata reteaua de magazine este formata din 68 de magazine localizate in cele mai mari orase ale tarii.

Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 28 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022