Publicat 05 Aug 2016 | Expiră 06 Sep 2016

Picker / comisionar marfa pentru Germania

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Experienta de lucru in depozit, comisionare marfa, ambalare marfa
- Rezistenta la efort fizic
- Disponibilitate de lucru in schimburi
- OBLIGATORIU vorbitor de limba germana la nivel conversational
- Cunoscator al sistemului de prelucrare date SAP

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Sortarea marfii pentru incarcare, transportarea acesteia cu transpaletul electric
- Lucrul conform instructiunilor scrise
- Ambalarea si lipirea marfii dupa normele solicitate
- Respectarea procedurilor de ambalare

Va oferim:
- Contract de munca german, fara percepere de comision din partea angajatului
- Salar 9 EUR/ ora brut, se asigura plata orelor suplimentare
- Bonus pentru concediu, orele lucrate noaptea, duminica si la sarbatori legale vor fi platite conform conditiilor prevazute in contractul de munca
- Facilitam cautarea cazarii, cost 250 -300 Euro
Asteptam CV-ul Dvs in limba germana prin e-mail la adresa: tm@arcusplan.ro sau recruiting@arcusplan.de
Informatii intre orele 08:00 – 17:00 la telefon: 0356 004 761 sau 0049-8731-9102666

Echipa arcus.plan AG cu experienta indelungata in selectare de personal in colaborarea cu diferite firme din branse diferite , doreste si o colaborare cu  D-voastra.

www.arcusplan.de

Expirat

Picker / comisionar marfa pentru Germania  -  arcus.plan AG

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles