de ani Fără Frică...

Publicat 25 Sep 2007 | Reactualizat 24 Oct 2007 | Expiră 25 Sep 2007

PHP / MySQL Programmer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii superioare in IT
-persoana energica, entuziasta, pozitiva, cu spirit de initiativa si orientata spre indeplinirea obiectivelor;
-bune abilitati de relationare interpersonala;
-experienta si rezultate demonstrabile in PHP/MySQL

Descrierea jobului

Participarea la dezvoltarea proiectelor firmei.

Suntem o firma specializata in dezvoltarea si managementul portalurilor internet, mai ales cele medicale.
Printre proiectele proprii se afla cele mai mari situri destinate domeniului medical din Romania.
In scopul dezvoltarii firmei publicam jobul \"PHP/MySQL Programmer\" pentru implementarea proiectelor IT.

Expirat
PHP / MySQL Programmer  -  JK BUSINESS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles