de ani Fără Frică...

Publicat 30 Dec 2007 | Reactualizat 28 Ian 2008 | Expiră 30 Dec 2007

PHP&MySQL developer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare (preferabil relevante pentru domeniul IT)
- Experienta de lucru in dezvoltarea aplicatiilor folosind PHP, MySQL, Javascript, HTML si XML
- Cunostinte solide de grafica si a cel putin unuia din urmatoarele programe: Photoshop, CorelDraw sau Illustrator
- Limba Engleza: nivel avansat
- Avantaj: Cunostinte de Adobe Flash, Flash Actionscript 2.0 sau 3.0 sau expunerea la aplicatii ca JOOMLA, OsCommerce si WordPress

Descrierea jobului

- Dezvoltare de site-urii web complexe(php+mysql sau alte tipuri de baze de date)
- Dezvoltare de aplicatii web complexe(configuratoare, sisteme de rezervare, sisteme de plata etc)
- Mentenanta pentru site-urile dezvoltate si pentru aplicatii existente
- Implicarea in mici proiecte ce presupun programare php(scripturi, componente etc)

Beneficii:
Adinvent ofera angajatilor sai un pachet de compensatii si beneficii menit sa stimuleze performanta profesionala, retentia si dezvoltarea carierei in companie pe terment lung.
Pe langa salariul fix lunar pachetul include:
- bonus de performanta trimestrial (pe proiect)
- asigurare de viata
- traininguri in functie de necesitatile specifice de instruire identificate

Adinvent este o companie de web-development aflata in plina ascensiune cu experienta in dezvoltarea, promovarea si mentenanta paginilor web interactive cat si in dezvoltarea altor aplicatii IT. Printre clientii nostri se numara companii locale si internationale (SUA, Canada, Marea Britanie, Australia).

Expirat
PHP&MySQL developer  -  Adinvent

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles