Personal Trainer

enerGym center - 4 poziții
Oraș de lucru
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- persoana prezentabila, cu voie buna si pregatita sa ajute comunitatea locala cu o doza zilnica de energie;
– disponibil/a incepand cu ora 8:00;
– dornic/a de o colaborare pe minim un an de zile;
– absolvent/a sau in curs de pregatire (student/a) a Facultatii de Sport si Educatie Fizica sau oricarui alt curs ce implica activitati sportive;
– experienta ca instructor de grup sau personal trainer (constituie un avantaj, insa NU este obligatorie);
– energie pozitiva si optimism;
– disciplina si constitutie atletica;
– initiativa in organizarea si dezvoltarea de activitati sportive, programe antrenamente de grup, programe antrenament personal etc.;
– pregatit/a sa lucreze in echipa;
- cunostinte de limba engleza;
- persoana interesata de colaborare pe retelele sociale (Facebook - Instagram).

Descrierea jobului

– atmosfera de lucru relaxanta si buna dispozitie;
– echipa dinamica cu oameni tineri, dornici sa impartaseasca pasiunea lor pentru sport cu membrii clubului;
– posibilitatea de a participa la seminarii, workshop-uri si evenimente de specializare;
– oportunitatea de a fi creativ in ceea ce priveste denumirea, structura, durata si stilul orelor de antrenament;
– acces la toate activitatile si echipamentele din incinta salii;
– bonusuri pentru marirea echipei de membri ai clublui si / sau bonusuri din alte oferte curente;
– salarizare negociabila: plata pe numarul de ore lucrate/procent din vanzarea abonamentelor, in functie de preferinta;
- discount-uri la toate produsele din barul din incinta clubului;
- discount-uri de pana la 50% pentru 4 prieteni la abonamentele lunare in cadrul clubului;
– posibilitatea de a organiza sau participa la concursuri, petreceri si orice alte activitati pe care le desfasoara clubul.

enerGym center. Primul club sportiv deschis în Iași încă din 2004!
Mișcarea, eliminarea stresului și alegerea alimentației sunt importante pentru un stil de viață sănătos.​

Misiunea noastră este să oferim o experiență distractivă, educativă, prietenoasă și primitoare. Ne adresăm persoanelor de orice vârstă, care doresc să se antreneze într-un mediu multifuncțional și inovativ, într-o manieră profesionistă și fără compromisuri. Energym este mijlocul prin care fiecare își poate atinge obiectivele pentru un stil de viață sănătos.

Publicat 30 sept. 2021 Reactualizat 28 oct. 2021 Expiră 30 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos