Gratis

Personal spalatorie, calcatorie

Winners First S.R.L

Candidatul Ideal

Suntem în căutare de o persoana care să își desfășoarea activitatea în Hotel și care să ne ajute cu partea de:
  • curățare și călcare a uniformelor colegilor iar la cerere și a hainelor oaspeților,
Persoana pe care o căutăm dorim să fie harnica, cinstita, atenta la detalii și dornica să învețe să lucreze într-un hotel de 5 stele.

Descrierea jobului

Ce ar trebui să faci pentru pozitia de Spalatoreasa & Calcatoreasa haine:
  • Să primești obiectele vestimentare atât ale oaspeților ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀cât și ale colegilor și să le sortezi după culoare, țesături pentru a fi spălate, uscate, călcate
  • Să te ocupi de spălarea, uscarea și călcarea hainelor de oaspeți și ale colegilor în mașinile alocate
  • Să curăți materialele de lucru cu care se efectuează curățenia în hotel
  • Împreună cu colegii de departament, veți fi responsabili și veți contribui la respectarea standardelor de curățenie ale hotelului

Noi iți oferim:
  • salariu atractiv
  • tichete valorice (bonuri de masă)
  • abonament transport în comun
  • abonament servicii medicale la o clinică privată
  • o masă caldă / zi
  • uniformă de lucru
  • cursuri de învățare și specializare
  • prime de sărbători
  • bonusuri în funcție de performanțe
  • team-building-uri
Educație si experiență:
  • Diploma învățământ general obligatoriu (8/10 clase)
Reprezintă avantaj
  • Experiență de muncă într-o poziție similară
Viziunea noastră:
Să fim și să creștem în a fi ospitalieri, gazde bune ale orașului nostru, fiind profesioniști talentați, motivați de a fi tot mai buni in ceea ce facem, individual și în echipă. Talentele noastre, îmbinate cu o inimă mare, un zâmbet cald și cu dorința de a fi perceptivi și atenți, le punem în slujba celor care ne calcă pragul.

Valorile noastre:
  • Adevăr – consistență, integritate, caracter
  • Respect
  • Grijă, dedicare, empatie
  • Muncă, disciplină, educație continuă, gândire critică
CV-urile se pot trimite la adresa: ana.orza@radissonblu.com
Pentru informații suplimentare: 0753432229

Radisson Blu Hotel Cluj, este primul hotel de 5* cu o franciză internațională din orașul nostru și are 149 de camere de diverse tipuri, de la camere standard și superioare, la apartamente și zone VIP, două restaurante, un bar cosmopolit, o sală ballroom și 5 sali de meeting.

Situat în zona centrală, istorică, lângă stadionul Cluj Arena, Sala polivalentă și la intrarea in Parcul Central, dar totuși la distanță de o plimbare de centrul vechi, locația hotelului este unică și perfectă.

Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 10 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024