Publicat 24 Mai 2012 | Expiră 25 Iun 2012

Personal Rezervari, Receptie, Restaurant

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- calificare in domeniu;
- experienţa in domeniu de minim 6 luni;
- cunostinte limbi straine (minim limba engleza);
- atitudine pozitiva, proactiva, orientata catre satisfacerea nevoilor oaspetilor;
- abilitaţi foarte bune de comunicare si negociere;
- abilitati organizatorice, dinamism, seriozitate, responsabilitate.

Descrierea jobului

Salariu motivant, CAZARE, mediu de lucru plăcut alături de o echipa de profesionişti

Hotel Iaki 4* -Mamaia angajeaza pentru perioada sezonului estivat 2012 personal in cadrul deaprtamentelor Marketing&Rezervari, Receptie, Restaurant.

Expirat
Personal Rezervari, Receptie, Restaurant  -  SC HAGI SPORT SRL – Hotel Iaki 4*

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles