Gratis

Personal Restaurant (cu sau fara experienta)

City Grill Group
5 poziții

Candidatul Ideal

Cine indrazneste, castiga! Grupul City Grill castiga cu fiecare coleg care se alatura echipei!

Ai experienta si cauti un loc stabil de munca?

Te asteptam in echipa noastra de bucatari sau ospatari!

Nu te-ai nascut invatat?

Ai posibilitatea sa incepi ca ajutor ospatar, ajutor bucatar, vase/menaj, hostess si sa-ti construiesti o cariera.

Descrierea jobului

Ti-ar placea un loc care ofera:
  • Salariu + tips zilnic
  • Buget de masa zilnic
  • Tichete de masa, pe langa masa oferita
  • Decont la transport 50% (stb/metro)
  • Decont taxi seara (23:00)
  • Bonusuri de performanta
  • Prime de sarbatori si cadouri
  • Teambuilding
  • Trainiguri de specializare
  • Vouchere bonus pe care le poti folosi in 13 locatii in Bucuresti

Si multe altele, dar pastram o nota de mister pentru interviu!

Pentru mai multe detalii despre posturile disponibile ne puteti contacta la numerele de telefon 0372 836 463/ 021 9800 sau intrati pe site-ul nostru citygrillgroup.jobs.

Grupul City Grill este cel mai mare lant de restaurante romanesc, un angajator serios si stabil. Suntem atestati sa calificam pentru meseriile de bucatar si ospatar. Daca tot e sa muncesti, munceste alaturi de cei mai buni!

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024