PERSONAL PENTRU RESORT IN JUDETUL TULCEA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 15000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

RAZELM LUXURY RESORT angajeaza personal pentru urmatoarele posturi:
SEF BUCATAR - cu experienta de 5 ani pe o pozitie similara. Se ofera salariu negociabil,cazare si masa
BUCATARI - cu experienta de 2 ani pe o pozitie similara. Se ofera salariul de 5000 lei, cazare si masa
AJUTOR BUCATAR - Se ofera salariul de 3000 lei, cazare si masa
BARMAN-PREPARATOR - Se ofera salariul de 4000 lei, cazare si masa
OSPATARI - Se ofera salariul de 4000 lei, cazare si masa
PICOLI - Se ofera salariul de 3000 lei, cazare si masa
RECEPTIONERI - Se ofera salariul de 5000 lei, cazare si masa
SEF RECEPTIONER - Se ofera salariu negociabil, cazare si masa
MANAGER HOUSEKEEPING - cu experienta de 5 ani pe o pozitie similara. Se ofera salariu negociabil , cazare si masa

Descrierea jobului

Angajam in conditii avantajoase.
Se ofera salariu motivant , cazare si masa.
Daca sunteti interesati de oferta noastra asteptam sa ne contactati.

RAZELM LUXURY RESORT, un concept nou de resort in inima naturii, cu un domeniu de 18 ha si 40 de insule, impresioneaza oaspetii cu servicii si facilitati de inalta calitate. Resortul este localizat intre localitatile Jurilovca si Lunca, la doar 20 minute de Gura Portitei.
Publicat 10 mai 2022 Reactualizat 7 iun. 2022 Expiră 9 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos