Publicat 14 Feb 2017 | Expiră 17 Mar 2017

Personal pentru azil de batrani Anglia

50 posturi

Candidatul ideal

Infirmier ( care assistant) :
- limba engleza nivel conversational ( incepator spre mediu);
- nu este necesara experienta;

Kinetoterapeut/fizioterapeut (rehabilitation support worker):
- limba engleza nivel mediu;
- diploma de calificare, curs de masaj:

Asistent medical ( nurse):
- limba engleza nivel mediu:
- diploma de asistent medical generalist;
- echivalare NMC;

Descrierea jobului

Esti infirmier, asistent medical, kinetoterapeut, fizoterapeut, maseor sau pur si simplu ai ingrijit pe cineva sau ai avut grija de un membru al familiei?
Nu mai astepta ! Vino si rezervati un loc in echipa noastra.
Oferim:
- salarii atractive incepand cu 8 lire/ora plus 20% bonus pentru orele suplimentare
- cazare;
- conditii de munca intr-un mediu modern la cele mai noi standarde.

SC Elite Displacement este o companie cu experienta in resurse umane in prezent cu peste 50 de angajati care lucreaza atat in tara cat si in strainatate.
Colaborarile noastre sunt doar cu firme serioase recomandate de institutiile acreditate din tarile respective.

Personal pentru azil de batrani Anglia  -  SC Elite Displacement SRL

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă