Publicat 08 Apr 2019 | Expiră 09 Mai 2019

Personal necalificat

15 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti o persoana dinamica, creativa si cu dorinte de perfectionare pe plan professional, atunci te asteptam in echipa noastra
Suntem o societate cu domeniul in prelucrarea metalelor si mecanicii fine, care cauta persoane dornice sa se specializeze pe urmatoarele meserii (necesar cunostinte minime de operare pe calculator)

Departament proiectare CAD/CAM
Autodesk Inventor (program de proiectare in 3D)
ESPRIT – sistem de programare de inalta performanta cu spectru complet pentru frezare, strunjire, masini unelte si masini multi-tasking.
FREZOR – pentru CNC-uri cu 5 axe
STRUNGAR – pentru CNC-uri cu scule rotative
Organizator de productie cu competente in folosirea calculatorului pentru a putea invata cu succes toate procesele tehnologice prin care trec sculele aschietoare
Necalificati pentru specializarea in mecanica si mecanica fina.

Descrierea jobului

Cu ajutorul tehnologiei de ultima generatie, dorim sa va pregatim profesional in domeniul mecanicii fine.
Oferim urmatoarele facilitati persoanelor interesate
Stagiu de pregatire platit
Celor care isi dovedesc competenta profesionala li se va oferi posibilitatea de relocare la fabrica din Germania

Suntem o societate cu domeniul in prelucrarea metalelor si mecanicii fine.
Anuntul este valabil pentru toata tara
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la:
E-mail : tyo@nubius.info
Tel: 0785 492 201

Expirat
Personal necalificat  -  Sc Tyo Sabe Srl