Personal montaj sisteme energie regenerabila

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 3000 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam o persoana optimista, capabila sa invete si sa aplice lucruri noi, cu dorinta si capacitatea de a realiza proiecte impreuna.

Descrierea jobului

Nu este obligatorie calificarea, se poate face calificare si la locul de munca. Programul de lucru este 9-17, de luni pana vineri. Postul necesita si deplasari in tara, in general pe perioade scurte (1-2 zile). Postul implică si munca la inaltime. Salarul este de 3000 - 5000 ron net. Este necesar permis categoria B. Va rugam lasati un cv ca attach. Hala de productie este situata in Cluj-Napoca, P-ta 1 Mai

PMG WIND ROMANIA, producator de generatoare eoliene, angajeaza personal pentru montaj sisteme de energie regenerabila, panouri fotovoltaice si generatoare eoliene.
Publicat 12 oct. 2021 Reactualizat 9 nov. 2021 Expiră 11 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos