Personal in Shopping City Satu Mare

Spm Gsm Bistrita S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Sociabila,dornica sa faca parte dintr o echipa care se ocupa de vanzarea directa a produselor catre client

Descrierea jobului

Angajam vanzatoare
Profil: haine de piele si blana naturala
Obligatii:
Aranjarea si expunerea marfi marfii
Prezentarea catre client
Vanzarea directa
Salar
2000 lei
Comision la fiecare produs vandut
Program in schimburi o zi cu o zi ALTERNATIV 2 weekend-uri libere 2 se lucreaza
Luni 10:00-22:00
Marti liber
Miercuri10:00-22:00
Joi liber
Vineri 10:00-22:00
Sambata liber
Duminica liber

Suntem prezenti de 6 ani pe piata din Satu Mare,oferim un post de munca stabil,obiectul activitatii noastre fiind vanzarea produselor din blana si piele naturala.
Publicat 31 Mai 2022 Reactualizat 28 Iun. 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.